Andrus Kuzmin
Programmijuht

Andrus Kuzmin on kogenud raadiomees, kes töötab raadiomaastikul alates 1990. aastate algusest. Töötas mitmes raadiojaamas, tegi igasuguseid töid, nii hommikuti, öösiti kui ka saateid.

Hitsradio projekt pole loodetavasti pelgalt hobi ja realiseerub ka fm sagedusel.

Instagram
Sass Nixon
RetroNight

Sass Nixon on kogenud showman. Retromuusika teadmises pole sellel planeedil tema jaoks vastast. Sass on töötanud ka raadios. Nädalavahetustel keerutab Sass videohitte erinevates klubides.

DJ Raunce
DJ/VDJ

Igal reede õhtul on Hits Radio eetris nädalavahetuste suunamudia tantsumuusika valdkonnas DJ Raunce, kes juhatab Teid otse peolainele parimate hitide saatel.

InstagrammFacebookMail
Gena Shkodin
Controller Prodject

Raadiosaade Magic Sound Podcast on eetris igal laupäeva õhtul alates kella 22, raadiosaate kestus on 60 minutit. Parimad, energilised ja meloodilised, Trance'i stiilis teosed, parimatelt DJ-delt ja muusikutelt üle kogu maailma. Sukelduge kaunite inimeste maailma, puudutage parimat oma keha iga raku, aju iga aatomi - iga hingepisikuga!

Kontrolleri projekti raadiosaade Magic Sound Podcast Raadiosaade kõlab 130 raadiojaamas ja 60 maailma riigis


    Hits Radio Online on mõnusat tantsumuusikat edastav veebiraadio. Listi värskendatakse pidevalt. Head kuulamist ;) Küsimused ja soovitused saatke info@hitsradio.eu Kuna isegi veebiraadio ülalpidamisel on kulutused siis olen ka väga tänulik kui saaksite raadiot toetada. All järgneval nupule klikates saate raadiot toetada nii krediit kui ka deebet kaardiga läbi PayPal keskonna (ei pea olema kontot paypalis)
    Hits Radio Online is a web radio that delivers nice dance music. The list is constantly updated. Good listening  ;) Since even maintaining a web radio is a cost, I would also be very grateful if you could support the radio. By clicking on the link below you can support me with both credit and debit cards through the PayPal environment (no need a paypal account)
    HitsRadio

    FREE
    VIEW