nublu lasi koos Soome suurima hiphop artisti Mikael Gabrieliga välja uue loo “Universum”

KUULA: https://lnk.to/universumFP

 

Täna ilmus nublul ja Soome suurimal hiphop staaril Mikael Gabrielil ühissingel ”Universum”.

Mikael Gabriel ja nublu on juba pikka aega naabritena hinnanud üksteise audiovisuaalseid saavutusi ning lõpuks avanes võimalus kahel superstaaril koos musitseerida. Kuigi riigipiiride ületamine on praegu keeruline, siis selle looga tahavadki artistid näidata, et looming ei tunne piire. ”Universum” on ka austusavaldus Mikael Gabrieli Eesti juurtele – tema ema on eestlane ja räppar on oma lapsepõlve suved veetnud Võrus.

”Olen jälginud Eesti muusikamaastikku juba pikemat aega ja soovinud nubluga koostööd teha. Lahe oli seda lugu teha, piire murda ja teha midagi täiesti uut ja teistsugust. Loodan, et see laul innustab ka teisi inimesi oma maailmapilti laiendama,” nentis Mikael Gabriel.

 

TAUST:

nublu astus Eesti muusikamaastikule kaks aastat tagasi ning on alates sellest ajast domineerinud oma lauludega kõikvõimalikke edetabeleid ja noppinud hulganisti auhindu, saades viimasel Eesti Muusikaauhindade Galal tervelt 4 trofeed – parim meesartist, parim hip-hop/räpp artist, parim laul ja parim muusikavideo. nublu lugusid on Spotifys kuulatud üle 14 miljoni korra ja tema videosid vaadatud YouTubes üle 33 miljoni korra.

Mikael Gabriel on sel aastal välja andnud kaks singlit: “Löytäjä saa pitää” ja ”Oli aikoi”. Lood on aasta jooksul kasvanud suurteks raadio- ja Spotify-hittideks. Oma viie ilmunud albumiga on Mikael Gabriel end sisse seadnud Soomes ühe säravaima popstaarina.

 

Jälgi nublut:

Spotify: https://spoti.fi/2IbdHtD

Instagram: www.instagram.com/nublufy

YouTube: http://www.youtube.com/c/nublukawasaki

 

Jälgi Mikael Gabrieli:

Instagram: www.instagram.com/mikaelgabriel

Facebook: www.facebook.com/mikaelgabriel

HitsRadio

FREE
VIEW