NOËPi  möödunud sügise lõpus ilmunud singel “On My Way”, millel tegi kaasa Briti lauljanna ja laulukirjutaja CHINCHILLA, leidis kuulatavust ja toetust nii kodumaal kui rahvusvahelisel tasandil. Märkimisväärseks võib pidada nii toetust maineka BBC Radio 1 tantsumuusika saadete kui Eesti raadiote poolt, tänu millele figureeris lugu ka Eesti raadio tabeli esikohal (#1). Tänaseks on singel kogunud 1,5 miljonit striimi digiplatvormidel ning kinnitanud koha mitmetes tuntud pleilistides.

 

Lisaks varasemalt ilmunud VIP versioonile on tantsuline lugu “On My Way” saanud endale veel kolm uut energiast pakatavat remiksi. Nende hulgas on NOËPi enda VIP Funk Mix, saates loo uuele heatujulisele rännakule. Samuti on singlist oma versiooni teinud produtsendid Shahin Shantiaei ja Kyka, kes on andnud loole ideaalse tantsupõrandale sobiva hingamise, tech house rütmidega Shahin’i poolt ja hõimuliku deep houserütmidega Kyka poolt, kelle nime taga on ei keegi muu kui armastatud raadiohääl, telenägu ja DJ/produtsent Jürgen Pärnsalu.

 

NOËPi loomingu muudavad omanäoliseks energilise elektropopi ja intiimse laulukirjutamise osav segunemine. Tuntud läbilöögisinglite “Move”, “Rooftop” ja “Fk This Up” poolest, on ta üksnes Spotify platvormil kogunud oma loominguga üle 35 miljoni kuulamise ning lisaks sellele tõestanud end maailma lavadel ka hinnatud live artistina.

 

NOËP on arvamusel, et ainult ühte tüüpi muusika juurde kinnijäämine võib artisti arengut suuresti piirata. Nii ongi kõige parem aina edasi liikuda, millele vihjab ka tema uue singli pealkiri “On My Way“. Muusikapala räägib kiusatustele järele andmisest. Seda aga hoopis teisest küljest, vihjates, et ahvatlused ei pruugi alati halvad olla. „Ühiskonna normide ja tabude tõttu, võime sageli enda elus mitmeid hämmastavaid hetki ja meeldejäävaid kogemusi ohverdada. Selline piiratus ei pruugi meile aga õnne ja heaolu tuua,” selgitab NOËP.

 

Iraani pealinnast pärit Shahin Shantiaei on üks Lähis-Ida lootusrikkamaid talente. Alates tegevuse alustamisest 2016. aastal, on produtsent tõestanud oma väärtust, tehes koostööd mitmete hinnatud plaadifirmadega ning on tänaseks oma loominguga jõudnud taaskord uuele tasemele, olles jäänud silma Inglismaa vanimale house muusika plaadifirmale Glasgow Underground.

 

Raadiohääl, saatejuht, DJ ja produtsent Kyka ehk Jürgen Pärnsalu avastas juba varakult, et tee parima eneseväljenduseni ja eesmärkide saavutuseni saab alguse läbi elektroonilise muusika ja produtseerimise. Seega võib Kyka julgelt positsioneerida teiste Eesti deep house veteranide sekka, kelle DJ ja produtsendi teekond said alguse üle kümne aasta tagasi.

Jälgi NOËPi:

http://www.facebook.com/noepmusic

http://www.instagram.com/noepmusic

http://twitter.com/noepmusic

HitsRadioOnline

FREE
VIEW