Venemaa hitimeistrite grupp Little Big avaldas tantsulise singli ja muusikavideo “Sex Machine”, mis on viimane etapp ansambli koostööprojektist vogue tantsija Dmitry Krasilov’iga (varasemad koostööd – “Uno”, “Tacos”).

 

“Sex Machine” on tantsupõrandale loodud lugu, mis vürtsitatud põnevate popkultuuri ja tuntud linateoste viidetega. Bändile omaselt tehakse erilises muusikavideos tribüüt näiteks “Men In Black” maailmale. Video peategelaseks võib pidada hoopis videos esitletud kollast veoautot, kes pärineb justkui filmist “The Transformers”. Samuti on videos tunda mõjutusi legendaarsest MC Hammeri loost “U Can’t Touch This”. Üllatusmunasid jagub aga veelgi, nagu näiteks video lokatsioon, mis meenutab koomiksikangelaste “The Teenage Ninja Turtles” peakontorit ning Antoni soeng koos silmatorkava lillaka kostüümiga, mis on tervitus 80ndate stiilile ja eelmainitud ninja kilpkonnade maailma igavesele pahalasest vaenlasele.

Värvika video on loonud ja lavastanud Ilya Prusikin ja Alina Pasok.

 

Little Big on punk-pop-rave kollektiiv Peterburist. Ülimalt menukas projekt on tuntud üle kogu maailma ning suure osa ansambli fännibaasist võib leida nii Ameerika, Hispaania, Kanada, Inglismaa, Prantsusmaa kui paljude teiste riikide seast.

 

Ansambli muusikavideod on kogunud üle 2 miljardi vaatamise ja loost “Skibidi” sai tänu üle 500 miljonile vaatamisele kõige populaarsem vene YouTube video. Ka bändi singel “UNO” murdis rekordeid, tõustes enim vaadatud videoks Eurovisiooni lauluvõistluse YouTube kanalil ja seda imetlusväärse 187 miljoni vaatamisega.

HitsRadioOnline

FREE
VIEW